Łomża,

czwartek, 21 grudnia 2017

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia - poseł Jarosław Zieliński

Szanowni Państwo,

Boże Narodzenie to czas, w którym doświadczamy tajemnicy przyjścia na świat Boga-Człowieka, dzięki czemu dokonała się najbardziej wzniosła afirmacja istoty ludzkiej. Nadaje to głęboki sens naszemu życiu i zobowiązuje do postawy, która wynika z godności danej człowiekowi przez Boga.

Z serca życzę, by Świętom Bożego Narodzenia, tak pięknie utrwalonym przez wieki w naszej polskiej tradycji, towarzyszyła radość, otucha i nadzieja. Przeżyjmy te uroczyste chwile w atmosferze wzajemnej życzliwości, szacunku dla drugiego człowieka, wyciszenia sporów i miłości najbliższych.

Pragniemy, aby zbliżający się 2018 rok, w którym będziemy obchodzić 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości przyniósł realizację naszych szlachetnych i ambitnych celów służących dobru Ojczyzny, naszych rodzin i nas samych. Niech nadchodzący rok obfituje w zdarzenia, które cieszą i umacniają, a nasze drogi niech będą proste i wolne od niebezpieczeństw.

Serca i czyny oddajmy niepodległej Rzeczypospolitej w trosce o jej siłę i przyszłość oraz dostatnie, bezpieczne i szczęśliwe życie nasze i następnych pokoleń.

Niech Bóg ma w swojej opiece Polskę i Jej obywateli.Link do filmu z życzeniami


Poseł Rzeczypospolitej Polskiej

Wiceminister Spraw Wewnętrznych
i Administracji

Jarosław Zieliński
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz